Plnička MINI-FILL TOUCH 230

Plnička Mini-fill TOUCH 230 W je kompaktní elektrický přístroj s rychle vyměnitelnými jednotkami pro plnění tekutých až středně tuhých náplní. Vynikající řešení pro různé druhy plnění v pekárnách, na catteringu, v rychlém občerstvení, ve školách, hotelích, nemocnicích apod.

Jednoduché použití: Naplňte násypku požadovaným produktem, nastavte množství, rychlost, atd. na touch screenu a můžete začít pracovat. Jednoduchý přechod na další produkt: Oddělejte násypku se starým produktem, umístěte novou násypku s novým produktem a můžete začít.

Podrobný popis produktu

Podrobný popis

Základna plničky - výkon 230 Wattů

Možnost nanášení tekutých, středně tuhých a tuhých produktů  i provzdušněných materiálů například: máslo, ovocné náplně, jamy a želatina, krémy, med, jogurt, omáčky, majonéza, kečup, bramborová kaše atd.

Vlastnosti: 

  • elektrický, kompaktní přístroj pro plnění, nanášení, vstřikování nebo dekorování
  • základna s rychle upínacím systémem násypky
  • ze syntetického materiálu vhodného pro styk s potravinami
  • možnost nastavení rychlosti, objemu, obráceného cyklu, krokového nebo kontinuálního dávkování
  • 60 možných typů komponentů pro nanášení, vstřikování, vrstvení a dekorování
  • ovladací funkce: nožní pedál, ruční pistole, snímač, ruční spínač (možno dokoupit jako opce)

 

Mohlo by Vás zajímat

Nerezová plnička surovin z díže v kombinaci s váhou, kdy zákazník volí požadovanou hmotnost dávkování na digitálním panelu. Maximální hmotnost plnění v jednom cyklu je 50 kg. Dávko...

Přejít k tomuto výrobkuPrůmyslová nerezová stolní fritéza pro smažení s ručním obracením pro využití v pekařském a cukrářském průmyslu. Na výběr ze dvou variant - F30 nebo F50. Každý model má dva vyjímat...

Přejít k tomuto výrobku